به وبسایت اینترنیش خوش آمدید!

اینترنیش، شبکه بین المللی  (( آموزش باشفقت )) است.
هدف ما، آموزش و تحصیل کاملا باشفقت و با کیفیت بالا در علوم زیست شناختی، دامپزشکی و پزشکی است. ما از آموزش پیشرو علم و جایگزین کردن آزمایشات حیوانی بواسطه ی کار با اساتید برای معرفی جایگزین ها و کمک به دانشجویان برای استفاده از آزادی انتخابشان حمایت می کنیم.
وبسایت جدید ما مشترک، با محتوای غنی و منابع چند زبانه است. این سایت برای پاسخگویی به نیاز اساتید و مربیان، دانشجویان، کمیته های اخلاق، تولیدکنندگان محصولات جایگزین و فعالین بین المللی جنبش های اجتماعی توسعه یافته است.
سایت از یک طیف رو به گسترش از اخبار، اطلاعات، دستیابی به پایگاه داده و امکان دانلود تشکیل شده است که توسط اینترنیش فراهم آمده اند.
با فراهم کردن قابلیت کاربردی بودن، امکان بارگذاری چندزبانه برای تمام مشارکت کنندگان به گونه ای کاربرپسند وجود دارد. بدین ترتیب امکان ترجمه ی این محتواها نیز تسهیل شده است. در منوی زبان، میتوانید زبان مورد نظرتان را انتخاب نمایید. متون ترجمه نشده به زبان انگلیسی به نمایش در خواهند آمد.
از کاربران دعوت میشود تا با به اشتراک گذری اخبار و اطلاعات و ارائه مهارت های خود ما را در ساختن انباره ای قدرتمند از منابع و تجربه یاری کنند.
اینجا در بخش اخبار بیشتر راجع به سایت جدید بخوانید.
برای کسب اطلاعات بروز در خصوص محتوای سایت، کاربرد و دستیابی میتوانید بخش تازه ها  و آخرین نوشته ها  اخبار را ببینید.

http://www.interniche.org/

مترجم: فاطمه ناظمی